Aktualności

Soczyste talenty w #DDOB cz. I

#DDOB rośnie razem z temperaturami za oknem. Pora rozpocząć więc sezon soczystych talentów! Każda nowa osoba to niepodważalny dowód, że wiemy co robimy i robimy to #DDOBrze! W ostatnim czasie nasz zespół znowu się powiększył. Zobaczcie, kto dołączył do naszego grona. AGNIESZKA PIOTROWSKA – PROJECT MANAGER Agnieszka ma za sobą pracę w takich firmach, jak […]

Agencja DDOB_praca

#DDOB rośnie razem z temperaturami za oknem. Pora rozpocząć więc sezon soczystych talentów! Każda nowa osoba to niepodważalny dowód, że wiemy co robimy i robimy to #DDOBrze! W ostatnim czasie nasz zespół znowu się powiększył. Zobaczcie, kto dołączył do naszego grona.

AGNIESZKA PIOTROWSKA – PROJECT MANAGER

Agnieszka ma za sobą pracę w takich firmach, jak Mediakraft, Epik Makers, grupa LTTM i More Communications. Z sukcesem prowadziła kampanie influencerskie, wspierała twórców w rozwijaniu i optymalizacji ich kanałów. Na swoim koncie ma jednak nie tylko działania z obszaru influencer marketingu, ale także klasyczny management topowych twórców – doradzała im w zakresie wizerunkowym oraz tworzonego contentu. Choć współpracowała z influencerami głównie przy produkcji materiałów video na największe polskie kanały brandowe z branż FMCG i beauty, świetnie radzi sobie także z branżą technologiczną. A w świecie offline? Lubi czytać i ma psa rasy Shih Tzu.

ALEKSANDRA OLTON – JUNIOR PROJECT MANAGER

W #DDOB nigdy nie brakuje projektów, dlatego z radością powitaliśmy na pokładzie Aleksandrę Olton – naszą nową Junior Project Manager. Swoją przygodę z Internetem i mediami społecznościowymi rozpoczęła 6 lat temu w Ekipie Kwejka. Choć do jej głównych obowiązków należało prowadzenie kanałów Social Media, miała okazję uczestniczenia i organizowania także wielu innych projektów. Do #DDOB, poza chęcią rozwoju, doprowadziła ją słabość do śledzenia życia gwiazd i influencerów. Z pewnością jesteś w dobrym miejscu, Ola!

AMADEUSZ MARCINIAK – CONTENT MANAGER

Dział contentu rośnie w siłę! Dołączył do niego Amadeusz Marciniak. Tak, jak jego imiennik – też jest wirtuozem. Ale w tym wypadku wirtuozem contentu! Mamy na to dowód! Swoje doświadczenie zdobywał między innymi współpracując z Magdą Gessler. Lepiej się nie da! Dlatego ze spokojem powierzamy mu obsługę kanałów społecznościowych #DDOB.

Myślisz, że w #DDOB brakuje tylko Ciebie? Sprawdź aktualne oferty pracy i dołącz do naszej ekipy! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *