Aktualności

Soczyste talenty w #DDOB cz. III

2021 w DDOB to rok budowania mocnego zespołu. Kolejne osoby, które dołączyły do naszej agencji wzmacniają dział strategii odpowiedzialny za przygotowywanie ofert, koncepcji kampanii z udziałem influencerów na zlecenie największych brandów polskich i globalnych.

Soczyste talenty w DDOB - agencja influence marketingu

Kinga Kosiorek

STRATEGY MANAGER

Project Manager z ponad dwuletnim doświadczeniem w branży influencer marketingu i digital marketingu. Swoje umiejętności zdobywała ucząc się z dwóch różnych, ale uzupełniających się nawzajem środowisk jakim jest agencja kreatywna oraz dom produkcyjny. Pracę w social mediach zaczęła jako Junior Project Manager w jednej z wrocławskich agencji Influencer Marketingu, gdzie udało jej się awansować na Project Managera. Stamtąd trafiła do domu produkcyjnego w Warszawie, gdzie oprócz prowadzenia kampanii z influencerami, zajmowała się nadzorem projektów PRowych firmy, sesji zdjęciowych i współpracą z klientami od strony digital marketingu.

“Kiedy ktoś pyta mnie: gdybyś miała wybrać jeden wyraz, który dobrze Cię opisuje, jakby brzmiał? Wielozadaniowość – odpowiadam. Odkąd pamiętam łapałam się różnych hobby i prac, a każda z nich dawała mi satysfakcję z możliwości nauczenia się czegoś nowego. Bycie Project Managerem i praca z influencerami to zdecydowanie moja ulubiona przygoda, którą rozpoczęłam 2 lata temu i która to doprowadziła mnie właśnie do DDOB”.

W wolnych chwilach Kinga lubi czytać książki o rozwoju osobistym i efektywnej organizacji czasu. Kocha muzykę, koty i dobrą matchę 🙂

 

Jakub Zgutka

STRATEGY MANAGER

Przez ostatnie 6 lat Kuba był związany z Publicis Media. W tym czasie współpracował z najróżniejszymi klientami od FMCG po usługi finansowe. Odpowiadał głównie za produkcję kreacji od performance’u po social media. Okazjonalnie zajmował się też konkursami i eventami.  

“Zawsze najbardziej ceniłem sobie możliwość pracy z ludźmi o różnorodnych talentach i charakterach. Poznanie perspektywy osoby o zupełnie innym podejściu to moim zdaniem ogromnie rozwijające doświadczenie.”

Po godzinach największą pasją Kuby jest psychologia, a w szczególności ewolucyjne podstawy funkcjonowania społecznego. Lubi też wycieczki rowerowe i szachy.

 

Daniel Szumacher

JUNIOR STRATEGY MANAGER

Od 5 lat pracuje jako Freelancer w branży rozrywkowej – zajmuje się organizacją eventów, występuje jako DJ, trener fitness. Obecnie studiuje Zarządzanie na Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Swoją przygodę z influencer marketingiem rozpoczyna w DDOB.

Social media nie są mu jednak obce – spędza w nich zdecydowanie za dużo czasu. 

Interesuje się aktualnymi trendami, zwłaszcza tymi zza oceanu. Uwielbia muzykę i od kilku już lat spełnia się, tworząc publikacje w mediach społecznościowych o tej tematyce.

Prywatnie uwielbia podróżować, bawić się na koncertach i po prostu realizować się w życiu, korzystać na maksa z każdego dnia… jeden z ulubionych cytatów Daniela to: „Life is a movie, but there will never be a sequel” [Nicki Minaj].


Soczyste talenty nadal poszukiwane!

Czujesz, że pasowałbyś do naszej załogi? Sprawdź, kogo szukamy i dołącz do #DDOB Team!

Jesteśmy Agencją Influencer Marketingu. Łączymy dwa światy: klienta i influencera. Zobacz, jak to robimy na LinkedIn, Facebooku, Instagramie i TikToku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *