Aktualności

Soczyste talenty w #DDOB cz. II

Cieszymy się, że w tak dynamicznie zmieniających się warunkach pogodowych nie brakuje śmiałków, którzy chcą sięgać po więcej! I bardzo #DDOBrze! W naszym zespole zawsze znajdzie się miejsce dla odważnych i kreatywnych głów, które chcą być blisko świata trendów i influencerów. Poznajcie nowych członków #DDOBTeam! OLGA PIEKARZ – COMMUNICATION MANAGER Od asystenta do managera – […]

Agencja DDOB_Praca

Cieszymy się, że w tak dynamicznie zmieniających się warunkach pogodowych nie brakuje śmiałków, którzy chcą sięgać po więcej! I bardzo #DDOBrze! W naszym zespole zawsze znajdzie się miejsce dla odważnych i kreatywnych głów, które chcą być blisko świata trendów i influencerów. Poznajcie nowych członków #DDOBTeam!

OLGA PIEKARZ – COMMUNICATION MANAGER

Od asystenta do managera – Olga doświadczenie marketingowe zdobywała m.in. w Grupie Pracuj oraz agencjach eventowych. Najpierw była wsparciem zespołów projektowych, a następnie samodzielnym Event Managerem. Pracowała przy wielu dużych projektach, dla takich Klientów jak: Coca-Cola, Sunrise Festival czy mBank.

W #DDOB objęła stanowisko Communication Managera i dba o to, żeby każdy w firmie czuł się dobrze – i nie chodzi tu wyłącznie o wyjścia na piwo! 😉 Do jej zadań należy także tworzenie i planowanie kampanii online, wewnętrzny employer branding, wsparcie przy organizacji wydarzeń oraz monitorowanie trendów marketingowych.

Prywatnie jest fanką festiwali muzycznych, seriali i filmów kryminalnych oraz Krzysztofa Zalewskiego.

PRZEMYSŁAW FUS – JUNIOR STRATEGY MANAGER

Przemek zna świat twórców od podszewki. Do tej pory zajmował się głównie montażem oraz filmem, ale na swoim koncie ma również ilustracje i własny film animowany. Sztuka od zawsze przeplata się w jego życiu ze światem internetowym. To właśnie on miał duży wpływ na jego światopogląd i twórczość.

W #DDOB jako Junior Strategy Manager, nie będzie jedynie podążał za aktualnymi trendami. Jednym z jego zadań będzie szukanie i wskazywanie naszym klientom nowych kierunków komunikacji.

Przemka warto śledzić także po godzinach pracy! W chwilach wolnych od wymyślania koncepcji kreatywnych i ofertowych samodzielnie tworzy ceramikę.

PAULINA NYTKO – CREATIVE PROJECT MANAGER

Trzymiesięczny roadshow po Polsce z teamem realizującym eventy powtórzony trzy razy z rzędu? Paulina mówi, że to nic takiego! 🙂 Paulina aka #Nytkowa to kobieta petarda! Niezłomny zapał i dobry humor na wejściu. Wymarzony nowy Project Manager!

Branding marki, zasięgowe eventy hybrydowe, aktywacje konsumenckie i projekty edukacyjne to u niej pakiet podstawowy. A tak na poważnie – do grona jej zadowolonych klientów należą: Bank Credit Agricole, Żywiec Zdrój, Frisco, Carrefour, PARP. Da sobie radę ze wszystkim – od strategii i kreacji po pełną realizację projektów.

Prywatnie też nie zwalnia tempa – uwielbią dobrą elektronikę oraz koncerty w plenerze. Ale spokojnie – sporo czyta i jest skrytą fanką lat 30-tych.

Czujesz, że pasowałbyś do naszej załogi? Sprawdź, kogo szukamy i dołącz do #DDOBTeam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *