Zrealizowaliśmy już ponad 2000
wyjątkowych kampanii dla naszych klientów.
YT-santander4

CO YOUTUBERKI ROBIĄ Z HAJSEM?!

Kampania dla Santander Bank Polska

Akademia Hajsu zaprosiła w swoje progi wszystkich młodych ludzi, dla których tradycyjna edukacja o oszczędzaniu, bankowości i płatnościach mobilnych okazałaby się zbyt sztywna. Była to strona z cyklem artykułów edukacyjnych i konkursem sprawdzającym poziom wiedzy, a dodatkowo wykorzystaliśmy media DDOB i opublikowaliśmy 3 video “Co YouTuberki robią z hajsem”?”. Młodzi ludzie niekoniecznie uciekają od info o bankowości – tylko trzeba im je podać w interesujący sposób, na przykład mówiąc o trikach na oszczędzanie na nowego smartfona. Tym samym odświeżyliśmy komunikację Santander Bank i otworzyliśmy go na znacznie młodszy target.

Instagram_case19 (1)

SALONY BEZPIECZNE NAWET PODCZAS PANDEMII

Kampania dla L’Oreal Professionnel

W salonach L’Oreal każda klientka może czuć się bezpiecznie, i to nawet podczas pandemii! Nasza kampania ukazywała bezpieczne oblicze salonów. Wspólnie z topowymi influencerkami, m.in. Anną Wędzikowską czy Oliwią Bugałą, przedstawiliśmy etapy zabiegów fryzjerskich. Każda z klientek zdecydowała się na inny zabieg: od podcinania końcówek, aż po stylową koloryzację. W naszą instagramową narrację dodaliśmy wszelkie informacje dotyczące zachowywanych w salonach zasad sanitarnych, żeby przekonać klientki do rezerwowania bezpiecznych wizyt.

Publiczne_case4

WSPÓLNIE Z MEDICOVER WALCZYMY Z CUKRZYCĄ! POZDRO!

Kampania dla Fundacji Medicover

Nie warto ryzykować zachorowania na cukrzycę typu 2. Niestety, brak świadomości wśród młodych ludzi wciąż stanowi duży problem. Wspólnie z Medicover przeprowadziliśmy kampanię poZdro! i informowaliśmy: na czym polega problem, co wywołuje cukrzycę typu 2 i jak uniknąć zachorowania. Profilaktyka i wiedza to klucz, więc specjalnej stronie: https://ddob.com/pozdro wspólnie z ekipą Medicover edukowaliśmy i przeprowadziliśmy konkurs z warsztatami z Billie Sparrow i udziałem w spocie dla poZdro jako nagrodami głównymi. Energia i zaangażowanie młodych ludzi były po prostu niesamowite. Mamy nadzieję, że przełożyły się na wzrastającą świadomość problemu cukrzycy!

Publiczne_case2

INFLUENCERZY OPOWIEDZIELI O TOKSYCZNYCH PRZYJAŹNIACH!

Kampania społeczna „Stop Fake Friends”

Każdy z nas spotkał na swojej drodze fałszywego przyjaciela. Taka przygoda może całkiem pozbawić nas energii i wiary w ludzi! W naszej odsłonie ogólnopolskiej kampanii chcieliśmy zwrócić uwagę na problem „fake friends”, współpracując z aż 40 influencerami. Każdy opowiedział swoją historię toksycznej przyjaźni, a następnie o własnym sposobie na pozbycie się jej – podobnie, jakby to było z nałogiem. Mamy nadzieję, że dzięki akcji część naszych odbiorców rzuciła toksycznych przyjaciół i…. przede wszystkim papierosy.

Blogi_case5

BLOGERZY RZUCILI WSZYSTKO I WYJECHALI W BIESZCZADY!

Kampania dla Wataha 2 (HBO POLSKA)

#śladamiwatahy udali się blogerzy, którzy odwiedzili Bieszczadzkie lasy, wioski i odludzia, aby pokazać zakątki gór, w których kręcono drugi sezon popularnego serialu. A za nimi widzowie, bo dzięki naszym wysłannikom mieli oni okazję poznawać fakty i mity związane z bieszczadzkimi zakątkami, zobaczyć malownicze krajobrazy i przekonać się, jak autorzy blogów „Znaj Kraj” oraz „Sama przez świat” odnajdują się w najsłynniejszej polskiej głuszy. To znaczy, najpierw rzucili wszystko i wyjechali, a potem wrócili…na premierę 🙂

Blogi_case4

BLOGERKI PARENTINGOWE WYPROMOWAŁY TRUDNĄ IDEĘ ZDROWOTNĄ!

Kampania dla Polskiego Banku Komórek Macierzystych

Żeby przybliżyć odbiorcom zabieg pobierania komórek macierzystych, promować ideę pobierania i przechowywania krwi pępowinowej, zaangażowaliśmy blogerki parentingowe. Kampanię przeprowadziliśmy w edukacyjno-lifestyle’owym duchu i udowodniliśmy, że także tak trudne z pozoru koncepcje mogą być dobrze przyswajalne dla odbiorców, jeśli tylko przedstawi się je w lekki, empatyczny i pomysłowy sposób.

case_philips

BLOGERZY PARZĄ IDEALNĄ KAWĘ. ZOBACZ, JAK…

Kampania dla Philips Saeco Xelsis

Kawa – część z nas parzy ją codziennie. I każdy – po swojemu. Spienione mleko do cappuccino, idealnie wyważony aromat czarnej, latte z dodatkami… Drobiazgi prowadzą tutaj perfekcji. I do takich eksperymentów służy ekspres Philips Saeco Xelsis, więc żeby zainspirować odbiorców do domowych eksperymentów z kawą, poprosiliśmy blogerów o wzięcie ekspresów do własnych domów, a następnie o podzielenie się wrażeniami. Nowoczesne wnętrza i wysmakowane pomysły na kawę, oraz opowieści o funkcjonalnościach eleganckiego ekspresu, dobrze podziałały na odbiorców blogosfery i faktycznie zachęcały do zaparzenia własnej małej czarnej.

Niestandardowe_case4_1

INFLUENCERKI PRZEŻYŁY TYDZIEŃ BEZ ŚCIEMY!

Kampania dla DayUp #BEZŚCIEMY

Czy ściema musi otaczać nas wszędzie? Niekoniecznie! Specjalnie dla nastawionej na naturalną komunikację marki, we współpracy z influencerkami nie bojącymi się okazywać swoje emocje i prawdziwe uczucia, stworzyliśmy akcję tygodnia bez ściemy. Przez cały tydzień dziewczyny żyły pełnią emocji, stawiały na bycie sobą na 100% i nieudawanie niczego. Po tygodniu opowiedziały wszystkim o swoich przemyśleniach w filmach, a masa ludzi zainteresowała się tematem i dołączyła do akcji tygodnia #bezściemy. Udowodniliśmy, że ludzie mają już dość udawania i chcą być w pełni naturalni!

Niestandardowe_case12

ZNALEŹLIŚMY POMYSŁ NA ZDROWEGO GRILLA!

Kampania dla Roleski

Majonezy i musztardy, sosy i keczupy… Na potrzebę kampanii dla Roleski zanurzyliśmy się w świecie dodatków, które sprawiają, że każdy grill nabiera smaku, nawet ten, na którym oprócz kiełbasek znajdują się też warzywa! Po nagraniu 3 video na YouTube’a i zorganizowaniu konkursu dla fanów grillowania, wyemitowaliśmy odcinek finałowy, w którym na czas (i za rozgrzanym rusztem) rywalizowały ze sobą drużyny Danny Ferri i Marti Renti. Prawda jest jedna: grill jest tak dobry, jak smaczne są dodatki do niego, a Roleski wie, jak o nie zadbać. Mmm...

Niestandardowe_case11

GENERACJA Z POKOCHAŁA PAPIER!

Kampania dla Cover Lover

Zainteresowanie generacji Z pisaniem na prawdziwym papierze, a nie na smartfonie, wydaje się być ciężkim zadaniem. A Cover Lover to marka, która chciałaby, żeby młodzi ludzie dosłownie zakochali się w papierze. Jak ich do tego skłonić? Przez możliwość całkowitego dopasowania papierowego zeszytu do indywidualnego stylu osoby! Zaangażowaliśmy do akcji influencerów, którzy spersonalizowali swoje zeszyty w kreatorze Cover Lover i pokazali, jak ich osobowości odzwierciedlają się na papierze. Wielu młodych ludzi zakochało się w tym pomyśle: powstało mnóstwo kreatywnych projektów zeszytów, które udowadniają, że wciąż można zakochać się w analogowym pisaniu.

Niestandardowe_case7

SPOŁECZNOŚĆ DDOB WALCZY O FEJM W KONKURSIE-CASTINGU!

Kampania dla Allegro Next

Chcieliśmy zwrócić uwagę odbiorców na wejście marki Next do strefy mody Allegro. Pamiętając o tym, jak ważny jest wciąż fejm dla młodych ludzi, zaproponowaliśmy modowy konkurs w nietypowej formie castingu. Nasi influencerzy dosłownie stawali na rzęsach, żeby wypromować akcję wśród społeczności DDOB – i się udało! Aż 6000 chętnych przesłało swoje zdjęcia w ubraniach Next, a my wybraliśmy spośród nich 10 osób, dla których next stepem była nagroda główna: profesjonalna sesja zdjęciowa w Londynie!

Niestandardowe_case8

UNIKALNA KAMPANIA Z CASTINGIEM WŚRÓD SPOŁECZNOŚCI DDOB!

Kampania dla AliExpress produkty Inface

Jak znaleźć idealne testerki produktów Inface? Najlepsze bywają nietypowe rozwiązania, więc zorganizowaliśmy casting na Ambasadorki marki we własnej społeczności. W konkursie zgłaszały się mikroinfluencerki zarejestrowane na DDOB.COM. Trafiliśmy w dziesiątkę: spośród zgłoszeń udało się wyselekcjonować aż 50 dziewczyn, które świetnie poradziły sobie w świecie promocji produktów beauty na instastories. Poza nimi akcję promowały też topowe Youtuberki: Viva a Viva, Koreanka i Dry Risers.

Niestandardowe_case5_1

AUTORZY ZNANYCH KANAŁÓW POZAMIENIALI SIĘ ROLAMI?!

Kampania dla Bakomy TWIST YOURSELF:Sięgaj po więcej!

Czas na wielką zmianę miejsc! W ramach kampanii dla jogurtów pitnych Bakomy chcieliśmy wysłać komunikat do ludzi w czasach, gdy wszystko dzieje się w biegu: wesprzeć ich nieszablonowych działaniach i podążaniu za pasją. Do nagłej zmiany kanałów zaangażowaliśmy kilkoro znanych influencerów, którzy od tej pory parodiowali siebie nawzajem. Niespodziewany „twist” doprowadził do tego, że followersi w dalszym przebiegu akcji sami chętnie postawili na totalny przełom i prezentowali w social mediach zdjęcia pokazujące ich niezłe przemiany...

TikTok_case3

NASZE VIDEO OSIĄGNĘŁO 75 MLN WYŚWIETLEŃ!!!

Kanał DDOB na TikToku

To już viral! Nasz najpopularniejszy filmik na TikToku osiągnął aż 75 milionów wyświetleń, był share’owany na wielu zagranicznych profilach, a nawet kopiowany. To tylko jeden z przykładów angażujących i śmiesznych video, w których poruszamy masę codziennych tematów, edukujemy (przynajmniej się staramy), robimy crossy ze znanymi twórcami i testujemy efekty specjalne! Odbiorców staramy się zatrzymywać na kanale angażującymi treściami, no i eksperymentujemy z trendy formatami, efektami, filtrami i challenge’ami. Pomaga nam przy tym niezastąpiony team twórców (Saszan, Maks Bolled). Zapraszamy!

CS-instax4

BILLIE SPARROW: NAJLEPIEJ ROBIĆ SWOJE!

Kampania dla ING Bank Śląski

Pasja i trzymanie się w życiu tego, co nas kręci zainspirowały nas do stworzenia szerokiej kampanii dla ING, w której jako ambasadorka wystąpiła Billie Sparrow. Influencerka jest znana m.in. z tego, że pasjonuje się językiem migowym, i pokazywanie, że “najlepiej robić swoje”, wyszło jej świetnie. Powstały spot, meetup, wywiady, film na YouTubie, w którym Billie opowiadała w języku migowym o swoim hobby i zajęciach na UW, a ING przedstawiony został jako bank otwarty na energicznych i młodych ludzi z pasją.

Niestandardowe_case6

CO POŁĄCZYŁO BALSAM DO UST Z NIEDŹWIEDZIEM I PSZCZOŁAMI?

Kampania dla EOS Crystal Zwiedzamy Polskę

Kiedy proponowaliśmy 2 influencerkom podróż po Polsce, żeby przedstawić wegańską i bliską natury markę produktów do ust, spodziewaliśmy się raczej spokojnego contentu. Dziewczyny odwiedziły Hel, Zakopane i Mazury. Ale nie dało się przewidzieć wszystkich atrakcji, które spotkały je po drodze... Dziewczynom towarzyszyły nie tylko problemy techniczne: deszcz, kończące się paliwo, czy holowanie auta. Materiał został nagrany w silnych emocjach, a poza spotkaniem z rojem pszczół dziewczyny ledwo uciekły.

case_allegro

MEGA PRODUKCJA STUDIO ALLEGRO: 70 FILMÓW I PONAD 7 MLN ODTWORZEŃ!

Kampania dla Studio Allegro

Wyróżnić się w przepastnym świecie Allegro nie jest łatwo. Dlatego, żeby wypromować całe mnóstwo ubrań i kosmetyków ukrytych w strefie Allegro, postawiliśmy na intensywną, 8-miesięczną akcję w zaaranżowanym przez nas Studio. Zapraszaliśmy do niego topowe influencerki beauty, lifestyle i fashion, które za pomocą przykuwających uwagę formatów (np. beauty challenge, metamorfozy, tajemnicze produkty) kierowały widzów do konkretnych aukcji. Organizacja własnego studia opłaciła się, a tempo działania było ekspresowe, prowadząc nas do imponującej liczby 70 filmów, a te osiągnęły 7 mln odtworzeń filmów.

Niestandardowe_case9

PAN KERMIT WYGRYWA CASTING NA PUPILA ROKU!

Kampania dla Pupil Foods

Pan Kermit to sympatyczny szary kot, który zdobył serca widzów i wygrał nasz casting na Pupila Roku. Konkurs przeprowadziliśmy na Instagramie wspólnie z Pupil Foods, producentem karmy dla zwierzaków. Wiedząc, że temat przyciągnie wiele zgłoszeń, zastosowaliśmy tutaj sprawdzony mechanizm. Właściciele psów i kotów zgłaszali swoich pupili na dedykowanej stronie i hashtagowali zdjęcia, używając #pupilroku. Najlepsi walczyli o głosy widzów, przesyłając śmieszne, kreatywne i zaskakujące filmiki z futrzakami w roli głównej. Poza konkursem działaliśmy też poprzez influencerów, pisaliśmy artykuły o opiece nad czworonogami promowane poprzez media DDOB, a zwycięzca, czyli Warjatradek wraz z Panem Kermitem, wybrał schronisko, któremu Pupil Foods wysłał duuuże zapasy smacznej karmy.

Niestandardowe_case3

UCZUCIE „FOMO” OPANOWANE!

Kampania dla Dayup #IAMOFFLINE

Kampanię zrealizowaliśmy dla marki naturalnych musów. Stworzyliśmy hashtag #IAMOFFLINE, a nasze ambasadorki dzieliły się pomysłami na pokonanie męczącego wrażenia FOMO. Sprawdziły się stories z lokowaniem produktu i sposobami na spędzanie czasu offline. Nasze odbiorczynie podsunęły w konkursie masę pomysłów na spędzanie czasu poza smartfonem! Najlepsze z nich spędziły trochę czasu offline z influencerkami w Oczyszczalni Miejsce i tam, w spokojnym rytmie, wspólnie gotowały, komponowały kosmetyki i odpoczywały. Udało nam się zainspirować masę ludzi do nieprzejmowania się uczuciem FOMO.

case_lubella

OBALILIŚMY MIT, ŻE NA MAKARONIE ZNAJĄ SIĘ TYLKO WŁOSI!

Kampania makaronów Lubella

Istniała obawa, że podczas lockdownu ludzie zrobili tak wielkie zapasy makaronu, że przez długi czas nie kupią makaronu Lubella… Wpadliśmy na sprytne rozwiązanie tego problemu: we współpracy z influencerami kulinarnymi przeprowadziliśmy kampanię na Instagramie, która rozbudzała kulinarny głód odbiorców. Chodziło o poddanie pomysłu na jak największą ilość potraw z makaronu. W końcu, czy jedzenie pasty może się komuś znudzić? Udowodniliśmy, że nie tylko Włosi są w tym specjalistami, a makaron – al dente lub nie – zadziwiał odbiorców swoimi formami.

case_oneblade1

GOLENIE POSZŁO IM WYJĄTKOWO GŁADKO!

Kampania Philips wyzwanie OneBlade

Wiedząc o tym, że nagła zmiana w wyglądzie influencera przyciągnie duużo uwagi, współpracowaliśmy z topowymi influencerami nieposiadającymi zarostu. Ich zadanie było proste: przez miesiąc zapuszczać brodę... Po tym czasie influencerzy wyhodowali spektakularne zarosty, których pozazdrościłby im niejeden drwal. Kampanię zakończyliśmy akcją golenia za pomocą maszynek OneBlade, które poszło – jak można się domyślać – wyjątkowo gładko i przyjemnie….

Blogi_case2

TCHIBO PROMUJE KOLEKCJĘ UBRAŃ ZERO WASTE!

Kampania Tchibo Eco

Sport i ekologia idą w parze – trzymając się tej myśli, przygotowaliśmy świadomą ekologicznie kampanię zero waste dla Tchibo. Dwie blogerki: Fashionable i Lifemanagerka, pokazały swoje blogowe stylizacje na fitness i jogę oparte o kolekcję ubrań wykonanych z recyclingowanego plastiku, i opowiadały we wpisach o składzie materiałów, zaletach produktów z recyclingu i ekologii. Nadszedł idealny czas na świadomą modę i przetwarzanie surowców – jak się okazuje, promowanie plastiku jest jak najbardziej OK...jeśli jest to akcja ekologiczna.

Instagram_case16

ŁAPA W ŁAPĘ – BIEG PO PRZYGODĘ

Kampania dla Endomondo & Purina

Zadaniem było zainspirowanie ludzi do przeżycia jedynej w swoim rodzaju biegowej przygody ze swoimi psami. Najpierw to wybrani influencerzy pokazali, jak spędzają czas ze swoimi czworonogami i postawili na swoich kanałach przebyte trasy biegowe. Później zaprosiliśmy chętnych do konkursu – uczestnicy i ich psy mieli do wyboru 3 trasy inspirowane kształtami mięsnych przekąsek Purina Adventuros! Ci, którzy przebiegli łapa w łapę najdłuższą ilość tras, odbierali równie dużą ilość przekąsek Purina.

Instagram_case11

LUKSUSOWE INSPIRACJE DLA CARTE D’OR

Kampania dla Carte d’Or

Jak zainspirować ludzi do przygotowywania luksusowych deserów lodowych na różne okazje? Trzeba połączyć dużą ilość słodkości z wyobraźnią topowych influencerek premium. 80 najbardziej zasięgowych influencerek przygotowało wysmakowane propozycje deserów o przeplatających się smakach, zaskakujących składnikach i ciekawych sposobach podania. Pokazały je w aspiracyjnych, luksusowych i kuszących kontekstach, które roztopiły serca wielu fanów lodowych deserów.

Instagram_case10

AKCJA, KTÓRA PRZEKONAŁA KOBIETY DO SERUM!

Kampania dla Biotebal

Jest wiele sposobów na to, żeby odbiorcy uwierzyli w działanie kosmetyku. Jednym z najlepszych jest prezentacja efektów przed i po. Pokazuje to realne, możliwe do osiągnięcia efekty stosowania. Właśnie na takim schemacie oparliśmy naszą akcję dla serum do rzęs Biotebal! Influencerki beauty opublikowały na swoich kanałach zdjęcia z momentu użycia produktu, a kolejny efekt, czyli efekt “po”, dopiero po miesiącu. Nie jedna z użytkowniczek zatrzepotała własnymi rzęsami na widok tak piorunującego efektu XXL! A potem – dorzuciła serum Biotebal do swojego koszyka.

Instagram_case8

NAJLEPSZE JAJKA ODNALEZIONE W KOTLINIE!

Kampania dla Kotliny Natury

Promocja ekologicznych produktów, ale też bliskości, spędzania czasu i wspólnego gotowania z bliskimi podczas Świąt Wielkanocnych – nasza świąteczna kampania przyciągnęła odbiorców rodzinną i szczerą komunikacją, która promowała dobre, bo świadome i ekologiczne wybory. Edukowaliśmy, jak wybrać jajka wysokiej jakości, a influencerzy kulinarni podkreślali w pełni ekologiczne pochodzenie jajek Kotlina Natury.

Instagram_case4

OBALILIŚMY MIT, ŻE DOBRA PRZEKĄSKA JEST NIEZDROWA

Kampania dla Healthy Mind

Smaczna i szybka przekąska nie może być jednocześnie zdrowa?! Poradziliśmy sobie z obaleniem tego mitu, przygotowując instagramową kampanię dla Healthy Minds i ich zup. Produkt posiada dobre składy, świetnie smakuje i jest sprzedawany w kartonowych eko kartonikach, więc nasi influencerzy nie mieli problemu, żeby ciekawie opowiedzieć o nim na swoich InstaStories. Swoimi materiałami zaintrygowali nie tylko foodies, ale też zwykłych odbiorców szukających zdrowych inspiracji. Z takimi mitami lubimy się żegnać!

Instagram_case3

WODA I SOK OWOCOWY PRZEPISEM NA DUŻĄ ILOŚĆ KLIKÓW!

Kampania dla Tymbark H2owoc

Potężny skład influencerów + prosty skład produktu. Aż 75 influencerów na swoich kanałach promowało dwuskładnikowy Tymbark H2owoc, czyli napój składający się tylko z wody i soku owocowego. Żadnego cukru, żadnego słodzenia! Wybraliśmy fit osoby, które promują zdrowe życie i dietę oraz tryskają witalnością. Kampania wygenerowała 3,4 mln wyświetleń – po prostu.

TikTok_case9

INFLUENCERZY PROMUJĄ 4 NOWE MODELE NEW BALANCE!

Kampania dla New Balance

Jeśli nie wiadomo, o co chodzi – to pewnie chodzi o buty! Do promocji 4 nowych modeli New Balance zaprosiliśmy 15 influencerów. Na swoich kanałach na TikToku publikowali filmy ze sprytnym, kreatywnym lokowaniem produktu. Każdy przedstawił zupełnie inne podejście do nowej odsłony modeli kultowej marki. Nowe warianty butów przykuły uwagę całej masy odbiorców przywiązanych do stylu New Balance, a my przekroczyliśmy barierę 10 mln wyświetleń.

TikTok_case8

ODKRYLIŚMY PROSTY TRIK NA PROMOCJĘ PIZZY: ZOBACZ JAKI!

Kampania dla Guseppe

Pizza to produkt, którego nie trzeba reklamować? Błąd! Znaleźliśmy sposób na podkręcenie promocji marki Guseppe. Zadziałali influencerzy, Tik Tok, lokowanie produktu i jingiel. To nie wszystko. Sposób, w jaki influencerzy dodawali kolejne materiały, ciągnął się jak ser na idealnym slajsie pizzy...

TikTok_case5

MYSZKI POWRÓCIŁY DZIĘKI TIKTOKOWI!

Kampania dla Microsoft

Tak, istnieją młodzi ludzie, którzy nie wiedzą, do czego służy myszka komputerowa. Ale to nie problem w czasach TikToka! Kampania “kliknęła” dzięki naszym influencerom, którzy wykorzystywali możliwości platformy, żeby w jak najbardziej niestandardowy sposób przedstawić myszki Microsoft. Wykorzystali do tego szerokie spektrum pomysłów, formatów i filtrów, co przełożyło się na imponujący wynik – małe myszki wyklikały aż 3,5 mln wyświetleń!

Instagram_case17

MAŁE BIG ZROBIŁO DUŻO DOBREGO!

Kampania dla Big Milk #maleBIG

Nie potrzeba wielkich gestów, żeby wprowadzić w życie pozytywny klimat. Billie Sparrow i Andrzej Tucholski dobrze o tym wiedzą. W ramach naszej kampanii pokazali, jak możemy cieszyć się w życiu z małych rzeczy, doceniać małe momenty i drobne chwile radości. Kampania inspirowała ludzi do pozytywnego myślenia i udowodniła, że małe przyjemności mogą mieć BIG znaczenie, trzeba tylko umieć je dostrzec.

TikTok_case10

BACK TO SCHOOL? TYLKO Z FAJNYM PLECAKIEM

Kampania Be Bag

Żeby do szkoły wracało się lepiej, przyda się fajny plecak. Ciekawe projekty, wzory i kolory plecaka mogą całkowicie zmienić codzienną stylówkę i podrasować ją, podkręcając wizerunek każdej osoby. Wiedząc to, zaangażowaliśmy 10 zasięgowych TikTokerów, którzy w swoich materiałach video kreatywnie ulokowali plecaki Be Bag i pokazali młodzieży, jak można je nosić w cool sposób.

TikTok_case1

RAMÓWKA PLAYER NA TIKTOKU!

Profil Player na Tik Tok

Ramówka składająca się z nawet tak popularnych produkcji, jak Kuchenne Rewolucje czy Top Model, nie przejdzie u młodych ludzi, jeśli zaprezentuje się ją w nudny sposób. Dlatego zdecydowaliśmy się podejść do tematu inaczej i prowadzimy kanał Player.pl na TikToku – a to wciąż podsuwa nam pomysły na niestandardowe video z fragmentami najlepszych produkcji. Pokazujemy kontrowersje, śmieszne scenki i mnóstwo niebanalnych scen, a widownia Player.pl od marca stale rośnie: osiągnęła już pułap 250 tyś odbiorców i nie wygląda na to, że to koniec – zupełnie, jak w przypadku dobrego serialu...

Instagram_case15

INSTAGRAMERKI PROMUJĄ SOFT COCTAIL!

Kampania dla Annabelle Minerals

Nazwa może być myląca, ponieważ chodziło o...glinkowe cienie o całkowicie naturalnych składach. Nowa seria odcieni była nie tylko oszałamiająco stylowa, ale przede wszystkim pozbawiona sztuczności i przyjazna weganom. Aż 21 influencerek beauty przyciągnęło uwagę swoich followersów fotografiami, na których koktajlowy look został wyczarowany z pomocą kolorowych kosmetyków bez chemicznych komponentów.

Instagram_case9

INFLUENCERZY KULINARNI ODCZAROWALI MARGARYNĘ!

Kampania dla Ramy

Żeby „odczarować” wizerunek margaryny, która nie była pierwszym wyborem fit i prozdrowotnych Klientek, nawiązaliśmy współpracę z 50 influencerami kulinarnymi, autorami premium i jakościowych kont. A następnie oni wysmarowali dla nas tyle pomysłów na finezyjne i ciekawe kanapki, że przez 5 miesięcy trwania kampanii nie powtórzył się ani jeden pomysł na pomysłowe śniadanie! Warianty kanapek z olejem avocado, kokosowem, posypywanymi orzechami włoskimi i innymi dodatkami rozbudziły kulinarne fantazje naszych odbiorców i zaowocowały aż 4,5 mln wyświetleń na Instagramie, a margaryna zostałą przedstawiona w wyrafinowanym, a jednocześnie pozytywnym świetle.

TikTok_case7

GORYLE REKLAMUJĄ ETI

Kampania dla ETI

Okazuje się, że przebranie influencerów w zwierzęce stroje może być świetnym pomysłem na kampanię na Tik Toku. W pewien upalny, wakacyjny dzień dwójka influencerów podjęła nasze wyzwanie i mimo wysokiej temperatury wyszła na miasto przebrana w stroje goryli. Wszystko po to, żeby wypromować pewien smaczny produkt i przy okazji nagrać dobry materiał... Niestety, wpadki przytrafiają się każdemu: w międzyczasie jeden z goryli zgubił swoją łapę. Na szczęście poświęcenie influencerów opłaciło się...

Instagram_case12

TUŃCZYK NA WIELE SPOSOBÓW: POMYSŁY SIĘ NIE KOŃCZĄ!

Kampania dla Rio Mare

Jeśli nie masz nic pod ręką do przyrządzenia posiłku, zawsze przyda się tuńczyk w oliwie! Była to ważna myśl w kampanii dla Rio Mare, w której zachęcaliśmy ludzi do przygotowywania prostych i niewymagających czasowo potraw na wiele sposobów – zupełnie, jakby do tego podeszli Włosi. Włoska kuchni, prostota, odkrywanie smaków i kulinarne cuda na wyciągnięcie ręki – akcja była prosta i inspirująca, a szczęśliwcy, którzy dodatkowo wygrali konkurs, z zadowoleniem wypływali na wody kulinarno-fitnessowego obozu Rio Mare Academy. Mamy nadzieję, że wielu odbiorców zaczerpnęło dzięki nam pomysły na ciekawe śniadania, lancze i całorodzinne kolacje w wesołym gronie. Ciao!

Klienci, z którymi współpracujemy