YT-santander4

CO YOUTUBERKI ROBIĄ Z HAJSEM?!

Kampania dla Santander Bank Polska

Akademia Hajsu zaprosiła w swoje progi wszystkich młodych ludzi, dla których tradycyjna edukacja o oszczędzaniu, bankowości i płatnościach mobilnych okazałaby się zbyt sztywna. Była to strona z cyklem artykułów edukacyjnych i konkursem sprawdzającym poziom wiedzy, a dodatkowo wykorzystaliśmy media DDOB i opublikowaliśmy 3 video “Co YouTuberki robią z hajsem”?”. Młodzi ludzie niekoniecznie uciekają od info o bankowości – tylko trzeba im je podać w interesujący sposób, na przykład mówiąc o trikach na oszczędzanie na nowego smartfona. Tym samym odświeżyliśmy komunikację Santander Bank i otworzyliśmy go na znacznie młodszy target.

Instagram_case19 (1)

SALONY BEZPIECZNE NAWET PODCZAS PANDEMII

Kampania dla L’Oreal Professionnel

W salonach L’Oreal każda klientka może czuć się bezpiecznie, i to nawet podczas pandemii! Nasza kampania ukazywała bezpieczne oblicze salonów. Wspólnie z topowymi influencerkami, m.in. Anną Wędzikowską czy Oliwią Bugałą, przedstawiliśmy etapy zabiegów fryzjerskich. Każda z klientek zdecydowała się na inny zabieg: od podcinania końcówek, aż po stylową koloryzację. W naszą instagramową narrację dodaliśmy wszelkie informacje dotyczące zachowywanych w salonach zasad sanitarnych, żeby przekonać klientki do rezerwowania bezpiecznych wizyt.

Publiczne_case4

WSPÓLNIE Z MEDICOVER WALCZYMY Z CUKRZYCĄ! POZDRO!

Kampania dla Fundacji Medicover

Nie warto ryzykować zachorowania na cukrzycę typu 2. Niestety, brak świadomości wśród młodych ludzi wciąż stanowi duży problem. Wspólnie z Medicover przeprowadziliśmy kampanię poZdro! i informowaliśmy: na czym polega problem, co wywołuje cukrzycę typu 2 i jak uniknąć zachorowania. Profilaktyka i wiedza to klucz, więc specjalnej stronie: https://ddob.com/pozdro wspólnie z ekipą Medicover edukowaliśmy i przeprowadziliśmy konkurs z warsztatami z Billie Sparrow i udziałem w spocie dla poZdro jako nagrodami głównymi. Energia i zaangażowanie młodych ludzi były po prostu niesamowite. Mamy nadzieję, że przełożyły się na wzrastającą świadomość problemu cukrzycy!

case_fameczyshame

INNOWACYJNA FORMUŁA REALITY SHOW WCIĄGNĘŁA WIDZÓW!

„FAME CZY SHAME?”

10 najpopularniejszych influencerów znanych z TikToka, YouTube’a i Instagrama, jedna willa w Konstancinie, 8 tygodni i masa wyzwań również dla ekipy produkcyjne 🙂 To w skrócie koncept naszego niestandardowego reality show, które jako pierwsze odważyło się przetrzeć szlaki i połączyć dwa różne światy: influencerów i telewizji… Influencerzy dawali z siebie wszystko i walczyli o wszystkie wygody szalonego domu oraz nagrodę główną! Po każdym wyzwaniu wygrani lądowali po stronie FAME – i mogli czerpać garściami z wygód willi, albo SHAME – i pozostawało im tylko czekanie na kolejną okazję.

Publiczne_case2

INFLUENCERZY OPOWIEDZIELI O TOKSYCZNYCH PRZYJAŹNIACH!

Kampania społeczna „Stop Fake Friends”

Każdy z nas spotkał na swojej drodze fałszywego przyjaciela. Taka przygoda może całkiem pozbawić nas energii i wiary w ludzi! W naszej odsłonie ogólnopolskiej kampanii chcieliśmy zwrócić uwagę na problem „fake friends”, współpracując z aż 40 influencerami. Każdy opowiedział swoją historię toksycznej przyjaźni, a następnie o własnym sposobie na pozbycie się jej – podobnie, jakby to było z nałogiem. Mamy nadzieję, że dzięki akcji część naszych odbiorców rzuciła toksycznych przyjaciół i…. przede wszystkim papierosy.

Blogi_case5

BLOGERZY RZUCILI WSZYSTKO I WYJECHALI W BIESZCZADY!

Kampania dla Wataha 2 (HBO POLSKA)

#śladamiwatahy udali się blogerzy, którzy odwiedzili Bieszczadzkie lasy, wioski i odludzia, aby pokazać zakątki gór, w których kręcono drugi sezon popularnego serialu. A za nimi widzowie, bo dzięki naszym wysłannikom mieli oni okazję poznawać fakty i mity związane z bieszczadzkimi zakątkami, zobaczyć malownicze krajobrazy i przekonać się, jak autorzy blogów „Znaj Kraj” oraz „Sama przez świat” odnajdują się w najsłynniejszej polskiej głuszy. To znaczy, najpierw rzucili wszystko i wyjechali, a potem wrócili…na premierę 🙂

Blogi_case4

BLOGERKI PARENTINGOWE WYPROMOWAŁY TRUDNĄ IDEĘ ZDROWOTNĄ!

Kampania dla Polskiego Banku Komórek Macierzystych

Żeby przybliżyć odbiorcom zabieg pobierania komórek macierzystych, promować ideę pobierania i przechowywania krwi pępowinowej, zaangażowaliśmy blogerki parentingowe. Kampanię przeprowadziliśmy w edukacyjno-lifestyle’owym duchu i udowodniliśmy, że także tak trudne z pozoru koncepcje mogą być dobrze przyswajalne dla odbiorców, jeśli tylko przedstawi się je w lekki, empatyczny i pomysłowy sposób.

case_philips

BLOGERZY PARZĄ IDEALNĄ KAWĘ. ZOBACZ, JAK…

Kampania dla Philips Saeco Xelsis

Kawa – część z nas parzy ją codziennie. I każdy – po swojemu. Spienione mleko do cappuccino, idealnie wyważony aromat czarnej, latte z dodatkami… Drobiazgi prowadzą tutaj perfekcji. I do takich eksperymentów służy ekspres Philips Saeco Xelsis, więc żeby zainspirować odbiorców do domowych eksperymentów z kawą, poprosiliśmy blogerów o wzięcie ekspresów do własnych domów, a następnie o podzielenie się wrażeniami. Nowoczesne wnętrza i wysmakowane pomysły na kawę, oraz opowieści o funkcjonalnościach eleganckiego ekspresu, dobrze podziałały na odbiorców blogosfery i faktycznie zachęcały do zaparzenia własnej małej czarnej.

Niestandardowe_case4_1

INFLUENCERKI PRZEŻYŁY TYDZIEŃ BEZ ŚCIEMY!

Kampania dla DayUp #BEZŚCIEMY

Czy ściema musi otaczać nas wszędzie? Niekoniecznie! Specjalnie dla nastawionej na naturalną komunikację marki, we współpracy z influencerkami nie bojącymi się okazywać swoje emocje i prawdziwe uczucia, stworzyliśmy akcję tygodnia bez ściemy. Przez cały tydzień dziewczyny żyły pełnią emocji, stawiały na bycie sobą na 100% i nieudawanie niczego. Po tygodniu opowiedziały wszystkim o swoich przemyśleniach w filmach, a masa ludzi zainteresowała się tematem i dołączyła do akcji tygodnia #bezściemy. Udowodniliśmy, że ludzie mają już dość udawania i chcą być w pełni naturalni!