Wielokanałowe kampanie

Publiczne_case4

WSPÓLNIE Z MEDICOVER WALCZYMY Z CUKRZYCĄ! POZDRO!

Kampania dla Fundacji Medicover

Nie warto ryzykować zachorowania na cukrzycę typu 2. Niestety, brak świadomości wśród młodych ludzi wciąż stanowi duży problem. Wspólnie z Medicover przeprowadziliśmy kampanię poZdro! i informowaliśmy: na czym polega problem, co wywołuje cukrzycę typu 2 i jak uniknąć zachorowania. Profilaktyka i wiedza to klucz, więc specjalnej stronie: https://ddob.com/pozdro wspólnie z ekipą Medicover edukowaliśmy i przeprowadziliśmy konkurs z warsztatami z Billie Sparrow i udziałem w spocie dla poZdro jako nagrodami głównymi. Energia i zaangażowanie młodych ludzi były po prostu niesamowite. Mamy nadzieję, że przełożyły się na wzrastającą świadomość problemu cukrzycy!

case_fameczyshame

INNOWACYJNA FORMUŁA REALITY SHOW WCIĄGNĘŁA WIDZÓW!

„FAME CZY SHAME?”

10 najpopularniejszych influencerów znanych z TikToka, YouTube’a i Instagrama, jedna willa w Konstancinie, 8 tygodni i masa wyzwań również dla ekipy produkcyjne :) To w skrócie koncept naszego niestandardowego reality show, które jako pierwsze odważyło się przetrzeć szlaki i połączyć dwa różne światy: influencerów i telewizji… Influencerzy dawali z siebie wszystko i walczyli o wszystkie wygody szalonego domu oraz nagrodę główną! Po każdym wyzwaniu wygrani lądowali po stronie FAME – i mogli czerpać garściami z wygód willi, albo SHAME – i pozostawało im tylko czekanie na kolejną okazję.

Publiczne_case2

INFLUENCERZY OPOWIEDZIELI O TOKSYCZNYCH PRZYJAŹNIACH!

Kampania społeczna „Stop Fake Friends”

Każdy z nas spotkał na swojej drodze fałszywego przyjaciela. Taka przygoda może całkiem pozbawić nas energii i wiary w ludzi! W naszej odsłonie ogólnopolskiej kampanii chcieliśmy zwrócić uwagę na problem „fake friends”, współpracując z aż 40 influencerami. Każdy opowiedział swoją historię toksycznej przyjaźni, a następnie o własnym sposobie na pozbycie się jej – podobnie, jakby to było z nałogiem. Mamy nadzieję, że dzięki akcji część naszych odbiorców rzuciła toksycznych przyjaciół i…. przede wszystkim papierosy.

case_philips

BLOGERZY PARZĄ IDEALNĄ KAWĘ. ZOBACZ, JAK…

Kampania dla Philips Saeco Xelsis

Kawa – część z nas parzy ją codziennie. I każdy – po swojemu. Spienione mleko do cappuccino, idealnie wyważony aromat czarnej, latte z dodatkami… Drobiazgi prowadzą tutaj perfekcji. I do takich eksperymentów służy ekspres Philips Saeco Xelsis, więc żeby zainspirować odbiorców do domowych eksperymentów z kawą, poprosiliśmy blogerów o wzięcie ekspresów do własnych domów, a następnie o podzielenie się wrażeniami. Nowoczesne wnętrza i wysmakowane pomysły na kawę, oraz opowieści o funkcjonalnościach eleganckiego ekspresu, dobrze podziałały na odbiorców blogosfery i faktycznie zachęcały do zaparzenia własnej małej czarnej.

Niestandardowe_case4_1

INFLUENCERKI PRZEŻYŁY TYDZIEŃ BEZ ŚCIEMY!

Kampania dla DayUp #BEZŚCIEMY

Czy ściema musi otaczać nas wszędzie? Niekoniecznie! Specjalnie dla nastawionej na naturalną komunikację marki, we współpracy z influencerkami nie bojącymi się okazywać swoje emocje i prawdziwe uczucia, stworzyliśmy akcję tygodnia bez ściemy. Przez cały tydzień dziewczyny żyły pełnią emocji, stawiały na bycie sobą na 100% i nieudawanie niczego. Po tygodniu opowiedziały wszystkim o swoich przemyśleniach w filmach, a masa ludzi zainteresowała się tematem i dołączyła do akcji tygodnia #bezściemy. Udowodniliśmy, że ludzie mają już dość udawania i chcą być w pełni naturalni!

Niestandardowe_case11

GENERACJA Z POKOCHAŁA PAPIER!

Kampania dla Cover Lover

Zainteresowanie generacji Z pisaniem na prawdziwym papierze, a nie na smartfonie, wydaje się być ciężkim zadaniem. A Cover Lover to marka, która chciałaby, żeby młodzi ludzie dosłownie zakochali się w papierze. Jak ich do tego skłonić? Przez możliwość całkowitego dopasowania papierowego zeszytu do indywidualnego stylu osoby! Zaangażowaliśmy do akcji influencerów, którzy spersonalizowali swoje zeszyty w kreatorze Cover Lover i pokazali, jak ich osobowości odzwierciedlają się na papierze. Wielu młodych ludzi zakochało się w tym pomyśle: powstało mnóstwo kreatywnych projektów zeszytów, które udowadniają, że wciąż można zakochać się w analogowym pisaniu.

Niestandardowe_case7

SPOŁECZNOŚĆ DDOB WALCZY O FEJM W KONKURSIE-CASTINGU!

Kampania dla Allegro Next

Chcieliśmy zwrócić uwagę odbiorców na wejście marki Next do strefy mody Allegro. Pamiętając o tym, jak ważny jest wciąż fejm dla młodych ludzi, zaproponowaliśmy modowy konkurs w nietypowej formie castingu. Nasi influencerzy dosłownie stawali na rzęsach, żeby wypromować akcję wśród społeczności DDOB – i się udało! Aż 6000 chętnych przesłało swoje zdjęcia w ubraniach Next, a my wybraliśmy spośród nich 10 osób, dla których next stepem była nagroda główna: profesjonalna sesja zdjęciowa w Londynie!

Niestandardowe_case8

UNIKALNA KAMPANIA Z CASTINGIEM WŚRÓD SPOŁECZNOŚCI DDOB!

Kampania dla AliExpress produkty Inface

Jak znaleźć idealne testerki produktów Inface? Najlepsze bywają nietypowe rozwiązania, więc zorganizowaliśmy casting na Ambasadorki marki we własnej społeczności. W konkursie zgłaszały się mikroinfluencerki zarejestrowane na DDOB.COM. Trafiliśmy w dziesiątkę: spośród zgłoszeń udało się wyselekcjonować aż 50 dziewczyn, które świetnie poradziły sobie w świecie promocji produktów beauty na instastories. Poza nimi akcję promowały też topowe Youtuberki: Viva a Viva, Koreanka i Dry Risers.

CS-instax4

BILLIE SPARROW: NAJLEPIEJ ROBIĆ SWOJE!

Kampania dla ING Bank Śląski

Pasja i trzymanie się w życiu tego, co nas kręci zainspirowały nas do stworzenia szerokiej kampanii dla ING, w której jako ambasadorka wystąpiła Billie Sparrow. Influencerka jest znana m.in. z tego, że pasjonuje się językiem migowym, i pokazywanie, że “najlepiej robić swoje”, wyszło jej świetnie. Powstały spot, meetup, wywiady, film na YouTubie, w którym Billie opowiadała w języku migowym o swoim hobby i zajęciach na UW, a ING przedstawiony został jako bank otwarty na energicznych i młodych ludzi z pasją.

Niestandardowe_case6

CO POŁĄCZYŁO BALSAM DO UST Z NIEDŹWIEDZIEM I PSZCZOŁAMI?

Kampania dla EOS Crystal Zwiedzamy Polskę

Kiedy proponowaliśmy 2 influencerkom podróż po Polsce, żeby przedstawić wegańską i bliską natury markę produktów do ust, spodziewaliśmy się raczej spokojnego contentu. Dziewczyny odwiedziły Hel, Zakopane i Mazury. Ale nie dało się przewidzieć wszystkich atrakcji, które spotkały je po drodze... Dziewczynom towarzyszyły nie tylko problemy techniczne: deszcz, kończące się paliwo, czy holowanie auta. Materiał został nagrany w silnych emocjach, a poza spotkaniem z rojem pszczół dziewczyny ledwo uciekły.