Instagram

case_lubella

OBALILIŚMY MIT, ŻE NA MAKARONIE ZNAJĄ SIĘ TYLKO WŁOSI!

Kampania makaronów Lubella

Istniała obawa, że podczas lockdownu ludzie zrobili tak wielkie zapasy makaronu, że przez długi czas nie kupią makaronu Lubella… Wpadliśmy na sprytne rozwiązanie tego problemu: we współpracy z influencerami kulinarnymi przeprowadziliśmy kampanię na Instagramie, która rozbudzała kulinarny głód odbiorców. Chodziło o poddanie pomysłu na jak największą ilość potraw z makaronu. W końcu, czy jedzenie pasty może się komuś znudzić? Udowodniliśmy, że nie tylko Włosi są w tym specjalistami, a makaron – al dente lub nie – zadziwiał odbiorców swoimi formami.

Instagram_case16

ŁAPA W ŁAPĘ – BIEG PO PRZYGODĘ

Kampania dla Endomondo & Purina

Zadaniem było zainspirowanie ludzi do przeżycia jedynej w swoim rodzaju biegowej przygody ze swoimi psami. Najpierw to wybrani influencerzy pokazali, jak spędzają czas ze swoimi czworonogami i postawili na swoich kanałach przebyte trasy biegowe. Później zaprosiliśmy chętnych do konkursu – uczestnicy i ich psy mieli do wyboru 3 trasy inspirowane kształtami mięsnych przekąsek Purina Adventuros! Ci, którzy przebiegli łapa w łapę najdłuższą ilość tras, odbierali równie dużą ilość przekąsek Purina.

Instagram_case11

LUKSUSOWE INSPIRACJE DLA CARTE D’OR

Kampania dla Carte d’Or

Jak zainspirować ludzi do przygotowywania luksusowych deserów lodowych na różne okazje? Trzeba połączyć dużą ilość słodkości z wyobraźnią topowych influencerek premium. 80 najbardziej zasięgowych influencerek przygotowało wysmakowane propozycje deserów o przeplatających się smakach, zaskakujących składnikach i ciekawych sposobach podania. Pokazały je w aspiracyjnych, luksusowych i kuszących kontekstach, które roztopiły serca wielu fanów lodowych deserów.

Instagram_case10

AKCJA, KTÓRA PRZEKONAŁA KOBIETY DO SERUM!

Kampania dla Biotebal

Jest wiele sposobów na to, żeby odbiorcy uwierzyli w działanie kosmetyku. Jednym z najlepszych jest prezentacja efektów przed i po. Pokazuje to realne, możliwe do osiągnięcia efekty stosowania. Właśnie na takim schemacie oparliśmy naszą akcję dla serum do rzęs Biotebal! Influencerki beauty opublikowały na swoich kanałach zdjęcia z momentu użycia produktu, a kolejny efekt, czyli efekt “po”, dopiero po miesiącu. Nie jedna z użytkowniczek zatrzepotała własnymi rzęsami na widok tak piorunującego efektu XXL! A potem – dorzuciła serum Biotebal do swojego koszyka.

Instagram_case8

NAJLEPSZE JAJKA ODNALEZIONE W KOTLINIE!

Kampania dla Kotliny Natury

Promocja ekologicznych produktów, ale też bliskości, spędzania czasu i wspólnego gotowania z bliskimi podczas Świąt Wielkanocnych – nasza świąteczna kampania przyciągnęła odbiorców rodzinną i szczerą komunikacją, która promowała dobre, bo świadome i ekologiczne wybory. Edukowaliśmy, jak wybrać jajka wysokiej jakości, a influencerzy kulinarni podkreślali w pełni ekologiczne pochodzenie jajek Kotlina Natury.

Instagram_case4

OBALILIŚMY MIT, ŻE DOBRA PRZEKĄSKA JEST NIEZDROWA

Kampania dla Healthy Mind

Smaczna i szybka przekąska nie może być jednocześnie zdrowa?! Poradziliśmy sobie z obaleniem tego mitu, przygotowując instagramową kampanię dla Healthy Minds i ich zup. Produkt posiada dobre składy, świetnie smakuje i jest sprzedawany w kartonowych eko kartonikach, więc nasi influencerzy nie mieli problemu, żeby ciekawie opowiedzieć o nim na swoich InstaStories. Swoimi materiałami zaintrygowali nie tylko foodies, ale też zwykłych odbiorców szukających zdrowych inspiracji. Z takimi mitami lubimy się żegnać!

Instagram_case3

WODA I SOK OWOCOWY PRZEPISEM NA DUŻĄ ILOŚĆ KLIKÓW!

Kampania dla Tymbark H2owoc

Potężny skład influencerów + prosty skład produktu. Aż 75 influencerów na swoich kanałach promowało dwuskładnikowy Tymbark H2owoc, czyli napój składający się tylko z wody i soku owocowego. Żadnego cukru, żadnego słodzenia! Wybraliśmy fit osoby, które promują zdrowe życie i dietę oraz tryskają witalnością. Kampania wygenerowała 3,4 mln wyświetleń – po prostu.

Instagram_case15

INSTAGRAMERKI PROMUJĄ SOFT COCTAIL!

Kampania dla Annabelle Minerals

Nazwa może być myląca, ponieważ chodziło o...glinkowe cienie o całkowicie naturalnych składach. Nowa seria odcieni była nie tylko oszałamiająco stylowa, ale przede wszystkim pozbawiona sztuczności i przyjazna weganom. Aż 21 influencerek beauty przyciągnęło uwagę swoich followersów fotografiami, na których koktajlowy look został wyczarowany z pomocą kolorowych kosmetyków bez chemicznych komponentów.

Instagram_case9

INFLUENCERZY KULINARNI ODCZAROWALI MARGARYNĘ!

Kampania dla Ramy

Żeby „odczarować” wizerunek margaryny, która nie była pierwszym wyborem fit i prozdrowotnych Klientek, nawiązaliśmy współpracę z 50 influencerami kulinarnymi, autorami premium i jakościowych kont. A następnie oni wysmarowali dla nas tyle pomysłów na finezyjne i ciekawe kanapki, że przez 5 miesięcy trwania kampanii nie powtórzył się ani jeden pomysł na pomysłowe śniadanie! Warianty kanapek z olejem avocado, kokosowem, posypywanymi orzechami włoskimi i innymi dodatkami rozbudziły kulinarne fantazje naszych odbiorców i zaowocowały aż 4,5 mln wyświetleń na Instagramie, a margaryna zostałą przedstawiona w wyrafinowanym, a jednocześnie pozytywnym świetle.

Instagram_case12

TUŃCZYK NA WIELE SPOSOBÓW: POMYSŁY SIĘ NIE KOŃCZĄ!

Kampania dla Rio Mare

Jeśli nie masz nic pod ręką do przyrządzenia posiłku, zawsze przyda się tuńczyk w oliwie! Była to ważna myśl w kampanii dla Rio Mare, w której zachęcaliśmy ludzi do przygotowywania prostych i niewymagających czasowo potraw na wiele sposobów – zupełnie, jakby do tego podeszli Włosi. Włoska kuchni, prostota, odkrywanie smaków i kulinarne cuda na wyciągnięcie ręki – akcja była prosta i inspirująca, a szczęśliwcy, którzy dodatkowo wygrali konkurs, z zadowoleniem wypływali na wody kulinarno-fitnessowego obozu Rio Mare Academy. Mamy nadzieję, że wielu odbiorców zaczerpnęło dzięki nam pomysły na ciekawe śniadania, lancze i całorodzinne kolacje w wesołym gronie. Ciao!