Blogi_case5

BLOGERZY RZUCILI WSZYSTKO I WYJECHALI W BIESZCZADY!

Kampania dla Wataha 2 (HBO POLSKA)

#śladamiwatahy udali się blogerzy, którzy odwiedzili Bieszczadzkie lasy, wioski i odludzia, aby pokazać zakątki gór, w których kręcono drugi sezon popularnego serialu. A za nimi widzowie, bo dzięki naszym wysłannikom mieli oni okazję poznawać fakty i mity związane z bieszczadzkimi zakątkami, zobaczyć malownicze krajobrazy i przekonać się, jak autorzy blogów „Znaj Kraj” oraz „Sama przez świat” odnajdują się w najsłynniejszej polskiej głuszy. To znaczy, najpierw rzucili wszystko i wyjechali, a potem wrócili…na premierę :)

Blogi_case4

BLOGERKI PARENTINGOWE WYPROMOWAŁY TRUDNĄ IDEĘ ZDROWOTNĄ!

Kampania dla Polskiego Banku Komórek Macierzystych

Żeby przybliżyć odbiorcom zabieg pobierania komórek macierzystych, promować ideę pobierania i przechowywania krwi pępowinowej, zaangażowaliśmy blogerki parentingowe. Kampanię przeprowadziliśmy w edukacyjno-lifestyle’owym duchu i udowodniliśmy, że także tak trudne z pozoru koncepcje mogą być dobrze przyswajalne dla odbiorców, jeśli tylko przedstawi się je w lekki, empatyczny i pomysłowy sposób.

Blogi_case2

TCHIBO PROMUJE KOLEKCJĘ UBRAŃ ZERO WASTE!

Kampania Tchibo Eco

Sport i ekologia idą w parze – trzymając się tej myśli, przygotowaliśmy świadomą ekologicznie kampanię zero waste dla Tchibo. Dwie blogerki: Fashionable i Lifemanagerka, pokazały swoje blogowe stylizacje na fitness i jogę oparte o kolekcję ubrań wykonanych z recyclingowanego plastiku, i opowiadały we wpisach o składzie materiałów, zaletach produktów z recyclingu i ekologii. Nadszedł idealny czas na świadomą modę i przetwarzanie surowców – jak się okazuje, promowanie plastiku jest jak najbardziej OK...jeśli jest to akcja ekologiczna.