Aktualności

Nowy rok i nowe talenty w agencji DDOB

W DDOB talenty chodzą… trójkami! Od zawsze najważniejsi są dla nas ludzie. Myślimy nie tylko o tych, dla których pracujemy, ale także – a może przede wszystkim – o tych, którzy tworzą nasz zespół. Właśnie dlatego z dumą informujemy, że dołączyły do niego trzy wyjątkowe osoby. Każda z nich ma inne supermoce, doświadczenie i nagrody […]

Agencja DDOB nowi pracownicy

W DDOB talenty chodzą… trójkami! Od zawsze najważniejsi są dla nas ludzie. Myślimy nie tylko o tych, dla których pracujemy, ale także – a może przede wszystkim – o tych, którzy tworzą nasz zespół. Właśnie dlatego z dumą informujemy, że dołączyły do niego trzy wyjątkowe osoby. Każda z nich ma inne supermoce, doświadczenie i nagrody na koncie. Brzmi jak historia o superbohaterach? Bardzo dobrze – z nimi na pokładzie z pewnością uda nam się dokonać niesamowitych rzeczy! 

 

MARIA POPIELEWICZ

W styczniu do zespołu realizacji, czyli Karoliny Majki, Oli Olton, Klaudii Dynakowskiej i Ani Łuczak dołączyła Maria Popielewicz. To wyjątkowa ekspertka z zakresu influencer marketingu i PR. Połączenie kompetencji z tych dwóch dziedzin gwarantuje jej niezwykłą skuteczność. Do tej pory z sukcesem realizowała projekty dla takich firm jak: Kompania Piwowarska, CEDC, Grupa Carlsberg i Starbucks. U nas zajmie się projektem, który łączy świat online i offline. Już niedługo na pewno usłyszycie o tym więcej! 

 

MATEUSZ HAAS

Luty przyniósł zespołowi contentu nowego Project Managera! Od teraz Aleksandra Szkiłądź, Kasia Szymańczak i Roksana Pindor (Saszan) będą współpracować z Mateuszem Haasem. Przez ostatnie lata rozwijał swoje PR-owe skrzydła w agencji 360, gdzie pełnił funkcję Creative Managera. Na swoim koncie ma liczne współprace z mediami, influencerami, a także obsługę graficzną klientów digitalowych. To zdecydowanie człowiek wielu talentów – i ma na to papier! Zdobył kilka nagród branżowych, w tym #GoldenArrow2020 za kampanię Zimowego Narodowego na TikToku, której był pomysłodawcą. Nic dziwnego, że w DDOB powierzyliśmy mu projekty z wykorzystaniem naszych kanałów oraz prowadzenie profili Klientów na TikToku.

 

OLA SUŁEK 

Last but not least – Ola Sułek, która wzmocniła dział strategii. Zespół Michała Kuśmierza Kuby i Alicji wzbogacił się o specjalistkę, która przez wiele lat  obsługiwała marki z portfolio The Coca-Cola Company. Jej zadaniem było tworzenie strategii komunikacji, realizacja współprac influencerskich oraz tworzenie kampanii i aktywacji digitalowych. Zdarzyło się jej również prowadzić projekty 360 – spoty kinowe, telewizyjne i eventy. Brzmi całkiem klasycznie? Czas spojrzeć na jej niestandardowe i innowacyjne projekty – aktywacje w Google Assistant, aplikacje oraz digitalowe samplingi z wykorzystaniem Facebook Messenger. Nic dziwnego, że jej praca musiała zostać doceniona – Ola zdobyła kilka nagród Effie za działania digitalowe dla marki Fanta. Z takim doświadczeniem mogłaby robić prawie wszystko, my powierzyliśmy jej tworzenie strategii komunikacji z wykorzystaniem influencerów. 

 

Jeżeli początek roku jest zapowiedzią tego, co mają przynieść kolejne miesiące to możemy być spokojni. W DDOB nadchodzi kumulacja talentów! A jeśli TY chcesz do nas dołączyć sprawdź aktualne oferty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *