Aktualności

Dresy w stylu DDOB

Jak wygląda influencer? Tyle odpowiedzi, ilu twórców. Być może właśnie dlatego coraz więcej z nich decyduje się na własny merch – autorskie kolekcje ubrań. Dzięki temu każdy fan ma szansę poczuć się częścią wyjątkowej społeczności influencerów, a to – zwłaszcza w obecnych czasach – niezwykle ważne.  Jako hub twórców musieliśmy odpowiedzieć na ten trend. Dlaczego? […]

Dresy Agencja DDOB

Jak wygląda influencer? Tyle odpowiedzi, ilu twórców. Być może właśnie dlatego coraz więcej z nich decyduje się na własny merch – autorskie kolekcje ubrań. Dzięki temu każdy fan ma szansę poczuć się częścią wyjątkowej społeczności influencerów, a to – zwłaszcza w obecnych czasach – niezwykle ważne. 

Jako hub twórców musieliśmy odpowiedzieć na ten trend. Dlaczego? Choć nie jesteśmy typowym influencerem to działamy w podobny sposób. Mamy swoje grono obserwujących i miłośników – na TikToku dobijamy do miliona followersów. Można powiedzieć, że są agencje influencer marketingu i jest DDOB. Jako jedyni postanowiliśmy wyprodukować i sprzedawać własne ciuchy. Tak o projekcie mówi nasza CMO Aleksandra Szkiłądź:

Postanowiliśmy wyprodukować własny dresy – szyte w Polsce dresy w kolorach DDOB, męskie i damskie. Decyzja podyktowana była zainteresowaniem ze strony naszych fanów i zaprzyjaźnionych influencerów, którzy nosząc nasze brandowane ciuchy, czują się przynależni do społeczności #DDOB.

Chcieliśmy, żeby nasze ubrania powstawały w Polsce i wspierały lokalnych producentów. Wiemy, jak ogromne ma to znaczenie, ponieważ czujne obserwujemy twórców działających w digitalu. Od początku istnienia DDOB zależy nam przede wszystkim na tym, żeby być blisko. I to w każdym aspekcie! Dlatego chętnie wykorzystujemy wszystkie nowe możliwości. 

Własny merch to najlepsza okazja, żeby – dosłownie – poczuć styl DDOB. Wygodę, komfort i brak ograniczeń! Wyjątkowe dresy, dopracowane w każdym detalu, pozwalają poczuć się częścią społeczności, którą tworzymy. Bez względu na to, co zamierzasz w nich robić – możesz liczyć na energię ponad pół miliona instagramerów oznaczających się hashtagiem #ddob. 

Teraz i Ty będziesz jednym z nich. 

Kolekcję znajdziesz na stronie DDOB SHOP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *