Aktualności

DDOB wkracza do świata Metaverse

Agencja influencer marketingu DDOB otwiera się na Metaverse. Awatar używany przez firmę na jej głównych profilach społecznościowych to prawdziwe NFT, będące częścią projektu Fancy Bears Metaverse. Jesteśmy pierwszą w Polsce agencja digital marketingu, która zdecydowała się na taką kolaborację. Przedstawiamy Wam naszego misia DDOBear.

DDOB wkracza do świata Metaverse

DDOB wkracza do świata Metaverse i ogłasza współpracę z projektem NFT

Agencja DDOB zmienia się w misia – o co chodzi? 

Fancy Bears Metaverse to kolekcja 8 888 tokenów w formie NFT, z czego każdy z nich to niepowtarzalny awatar misia. Autorami tego projektu są twórcy Fanadise, pierwszej polskiej platformy NFT dla influencerów (odpowiedzialni m.in. za sprzedaż skanu 3D Dody, czy “wirtualnej miłości” influencerki Martirenti). 

Holderzy tokenów Fancy Bears otrzymają przepustkę do ekskluzywnego klubu, zapewniającego im między innymi udział w specjalnych wydarzeniach, imprezach, a także losowaniu luksusowych nagród (klub już ogłosił pierwsze rozdanie Ferrari). Do klubu misiów dołączyły takie osoby jak:

  • Magda Gessler, która zmieniła zdjęcie profilowe na Facebooku na awatar misia z burzą blond loków;
  • John Terry kupił 4 Fancy Bears;
  • Floyd Maywather dodatkowo przekazał community 20 par swoich rękawic, które będą losowane wśród holderów;
  • Gonciarz,
  • Malik Montana,
  • MartiRenti,
  • Joanna Jędrzejczyk,
  • Ola Nowak,
  • Jay Alvarre

oraz wielu innych.

Lista posiadaczy misiów z każdym dniem będzie się powiększać.  Na public sale kolekcje Fancy Bears sprzedała się w 8 min!

Misie w przestrzeni Metaverse 

Każdy awatar Fancy Bear to postać w Metaverse  czyli “równoległym świecie”, który wykorzystuje wirtualną rzeczywistość. To właśnie tam holderzy NFT będą mogli się spotykać i wykonywać różne aktywności. Wszystko pod postacią misiów, będących ich alter ego. Więcej o projekcie można dowiedzieć się z oficjalnych kanałów projektu https://linktr.ee/fancybearsmetaverse  

Agencja DDOB to jeden z największych na rynku podmiotów specjalizujących się w influencer marketingu. Działamy od 2013 roku. Od początku jesteśmy pionierami i testujemy nowe trendy. Wierzymy, że rynek NFT to przyszłość influencer marketingu. To nowy sposób udostępniania i konsumowania treści w sieci. Przestrzeń Metaverse daje nam nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o aktywności i crossowanie się twórców z całego świata. DDOB wkracza do świata Metaverse! Sprawdź to!

Zobacz nasze możliwości i kompetencje, sprawdź nasze realizacje, poczytaj o naszych działaniach, a jeśli szukasz pracy i kręci Cię świat influencer marketingu – zapraszamy do działu kariera!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *